Гимназијалци – победници одељенског турнира у одбојци

У среду, 8. новембра 2017. године, завршен је одељењски турнир у одбојци, који је организован у сколпу активности којима се обележава Дан школе.

Након неизвесних полуфиналних утакмица између одељења 4г и 4е и између А и Б екипе одељења 4/3, до финала су стигла одељења 4г и 4/3. Одељење 4/3 имало је играчку подршку одељењског старешне Бранка Славковића.

После два сета, победило је одељење 4г, које је имало додатни мотив да се одељењу 4/3 реваншира за пораз у финалу надвлачења конопца.

Цео турнир је протекао у фер атмосфери и изазвао је велико интересовање публике.

Организатор турнира и судија на свим утакмицама био је Милутин Поповић, професор физичке културе.

За турнир је владало велико интересовање, како екипа које су учествовале, тако и публике. Због тога ћемо наставити да промовишемо спорт и здрав стил живота, а то најбоље радимо кроз спортска такмичења.

Фотографије погледајте овде.