ФИНАЛЕ ТУРНИРА У МАЛОМ ФУДБАЛУ

У среду, 20. децембра 2017. године, одиграна је финална утакмица одељењског турнира у малом фудбалу.

У финалу су се састале екипе одељења IV1 и IV3.  Одељење IV3 освојило је овогодишњи турнир и остварило убедљиву победу.

Машинским техничарима за компјутерско конструисање ово је било треће финале ове школске године, а учествовали су у различитим спортским такмичењима (надвлачење конопца, одбојка, мали фудбал). Такође,  одељење IV1 је у претходне четири године играло финалне утакмице у малом фудбалу, али нису имали среће да после финала изађу као победници.

Организатор турнира и судија на свим утакмицама био је Милутин Поповић, професор физичке културе.

Турнир је протекао у фер атмосфери и изазвао је велико интересовање публике. Овакви догађаји најбољи су начин за промоцију спорта и здравог начина живота.

Финална утакмица 2017.