4e ПОБЕДНИК ОДЕЉЕЊСКОГ ТУРНИРА У ОДБОЈЦИ

У четвртак, 21. марта 2019. завршен је одељењски турнир у одбојци, који је организован у складу са програмом школског спорта.

Након полуфиналних утакмица до финала су стигла одељења 4е и 3/3. После велике неизвесности и одиграна 3 сета, победила је екипа одељења 4е резултатом 2:1. О резултатској неизвесности најбоље говори податак да је екипа одељења 3/3 имала и меч лопту коју нису успели да реализују тако да су на крају остали поражени.

Цео турнир је протекао у фер атмосфери и изазвао је велико интересовање публике.

Организатор турнира и судија на свим утакмицама био је Милутин Поповић, професор физичке културе.

С обзиром на то да је за турнир владало велико интересовање екипа које су учествовале, као и велико интересовање публике, са циљем даљег промовисања спорта и здравог стила живота, у Средњој школи ''Драгачево'' наставићемо са спотским такмичењима.

Турнир у одбојци 2019.