НОВОГОДИШЊА ЧАРОЛИЈА

У  четвртак, 26. децембра 2019. године, ученици Средње школе  ,, Драгачево “ у Лучанима,  чланови Ученичке компаније      , својим активностима, дали су свој скроман допринос хуманитарној акцији малих другара из предшколске установе ,, Наша радост“ у Лучанима.

Наиме, у току хуманитарне представе ,, ПУТЕМ ДЕДА МРАЗА“ у Дому културе, ученици су имали продајну изложбу компанијских производа, сапуна и саксија, као и новогодишњих честитки, које су заједно са малим другарима, претходних дана правили. Показали смо и овом приликом, да  ко хоће и жели бити хуман, увек нађе пут и начин.

Активности реализовали: Петар Јоковић, Милица Котлајић, Ана Рендулић, Татјана Станић, Ангелина Васиљевић, уз помоћ и подршку, Марије Сарван и Ангелине Јовашевић.